Haberler / Blog

TTM Otomotiv Teknolojileri Fuarı - Poznan

Eg Otomotiv, her geçen gün artan ihracat hacmiyle yurt dışı fuarlarını genişletiyor. Bu doğrultuda bir yeni fuarı daha listesine ekledi. Sizleri de 4-7 Nisan tarihleri arasında Poznan'da düzenlenecek TTM Otomotiv Teknolojileri Fuarı' ..

Devamı
2023 Automechanika İstanbul

Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz, 2017 yılından bu yana katıldığımız İstanbul Automechanika fuarını geride bıraktık. Bizi ziyaret ederek bize destek olan herkese teşekkür etmek istiyoruz. Sizlerle tanışmak ve ürettiğimiz ürünle ..

Devamı
AUTOMECHANİKA FRANKFURT 2022

13-17 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde yapılan ve Avrupa’nın sektördeki en büyük ve prestijli fuarı sayılan Automechanika 22 fuarına OIB Türkiye eşliğinde katıldık. EG Makina olarak Dünya ö ..

Devamı
BMC KLİMA EĞİTİMİ

15- 17 Ağustos BMC Klima eğitimi Otomotiv sanayimizin önde gelen üreticilerinden BMC fabrikasının isteği doğrultusunda BMC İzmir Doğanlar Eğitim tesislerinde klima eğitimi, arıza teşhisi, çözümleri ve dolum makinası kullanma e ..

Devamı
ADANA SEMİNERİ 2022

Değerli dostlarımız, 14 Mayıs 2022 tarihinde Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odası katkılarıyla odanın Sosyal Tesislerinde bir Eğitim ve Tanıtım semineri gerçekleştirdik. Firmamız tarafından ilk kez gerçekleştirilen bu etkinliğe ilgi &cced ..

Devamı
AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2022

EG Makina olarak, her zaman olduğu gibi bu yıl da, partnerimiz Koyuncuoğlu Oto Klima ile birlikte 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Automechanica İstanbul fuarına katıldık. Fuarda, Klima Gaz Dolum Makinalarımızın birçok modelini, Havasız Kumla ..

Devamı
AUTOPROMOTEC BOLOGNA 2022

25-28 Mayıs tarihleri arasında İtalya’nın Bolonya kentinde yapılan Autopromotec fuarını da geride bıraktık. Dünyanın sayılı otomotiv yedek parça, ekipman ve servis donanımı üreticilerinin katıldığı Autopromotec fuarında EG Makin ..

Devamı
AUTOPROMOTEC BOLOGNA 2022

Değerli Dostlarımız, Yurtiçinde olduğu gibi Yurtdışı fuarlara da katılıp global müşterilerimiz ve dostlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.  Bu yıl 25-28 Mayıs da İtlaya’nın Bologna kentinde yapılacak olan Avrupa’nın en &ou ..

Devamı