Haberler / Blog

AUTOMECHANİKA FRANKFURT 2022

13-17 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde yapılan ve Avrupa’nın sektördeki en büyük ve prestijli fuarı sayılan Automechanika 22 fuarına OIB Türkiye eşliğinde katıldık. EG Makina olarak Dünya ö ..

Devamı
BMC KLİMA EĞİTİMİ

15- 17 Ağustos BMC Klima eğitimi Otomotiv sanayimizin önde gelen üreticilerinden BMC fabrikasının isteği doğrultusunda BMC İzmir Doğanlar Eğitim tesislerinde klima eğitimi, arıza teşhisi, çözümleri ve dolum makinası kullanma e ..

Devamı
ADANA SEMİNERİ 2022

Değerli dostlarımız, 14 Mayıs 2022 tarihinde Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odası katkılarıyla odanın Sosyal Tesislerinde bir Eğitim ve Tanıtım semineri gerçekleştirdik. Firmamız tarafından ilk kez gerçekleştirilen bu etkinliğe ilgi &cced ..

Devamı
AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2022

EG Makina olarak, her zaman olduğu gibi bu yıl da, partnerimiz Koyuncuoğlu Oto Klima ile birlikte 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Automechanica İstanbul fuarına katıldık. Fuarda, Klima Gaz Dolum Makinalarımızın birçok modelini, Havasız Kumla ..

Devamı
AUTOPROMOTEC BOLOGNA 2022

25-28 Mayıs tarihleri arasında İtalya’nın Bolonya kentinde yapılan Autopromotec fuarını da geride bıraktık. Dünyanın sayılı otomotiv yedek parça, ekipman ve servis donanımı üreticilerinin katıldığı Autopromotec fuarında EG Makin ..

Devamı
AUTOPROMOTEC BOLOGNA 2022

Değerli Dostlarımız, Yurtiçinde olduğu gibi Yurtdışı fuarlara da katılıp global müşterilerimiz ve dostlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.  Bu yıl 25-28 Mayıs da İtlaya’nın Bologna kentinde yapılacak olan Avrupa’nın en &ou ..

Devamı
AUTOMECHANIKA 2021 PLUS

Değerli dost ve müşterilerimiz, Artık geleneksel olduğu gibi bu yıl da 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşen Automechanika İstanbul’a partnerimiz Koyuncuoğlu Oto Klima ile birlikte katılım sağladık. Yoğun ziyaretçi ..

Devamı
Automechanika Dubai 2019

EG Otomotiv olarak Otomotiv klima servisi ekipmanları ile HVAC sistemlerine dair uzun yıllara dayalı tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi uluslararası Pazarlara Automechanika Dubai fuarı ile sunmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız . Uluslararası p ..

Devamı