Haberler / Blog

Automechanika Dubai 2019

EG Otomotiv olarak Otomotiv klima servisi ekipmanları ile HVAC sistemlerine dair uzun yıllara dayalı tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi uluslararası Pazarlara Automechanika Dubai fuarı ile sunmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız . Uluslararası p ..

Devamı
Automechanika Dubai 2019

EG Otomotiv olarak 10 -12 Haziran tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek olan Automechanika fuarında ürünlerimizi sergileme fırsatı bulacağımızdan ötürü onur duymaktayız . EG Otomotiv; sektördeki tecrübesi ..

Devamı
automechanika istanbul

Değerli dostlarımız,meslektaşlarımız ve müşterilerimiz. 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar merkezinde gerçekleşen Otomotiv sektörünün önde gelen fuarı olan Automechenika ‘ya her sene olduğu gibi partne ..

Devamı
automechanika istanbul 2019

Automechanika İstanbul 2019 Fuarı ‘na Bekleriz.   Dünyanın önde gelen temsilcilerinin katıldığı 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Automechanika fuarına geçtiğimiz yıllarda olduğu gib ..

Devamı
automechanika 2018

05-08 Nisan 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Automechanika fuarına her sene olduğu gibi partnerimiz Koyuncuoğlu Oto Klima ile beraber katılımımızı sağladık. Automechanika İstanbul fuarında yerli üretimini gerç ..

Devamı